Veors Service OÜ on oü, mis on registreeritud aadressil Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Ettevõtte registrikood on 12352365 ja see asutati 27.09.2012. Käibemaksukohustuslase number on EE101645432. Andmed pärinevad Eesti äriregistri avaandmetest ja uuendatakse igapäevaselt.

Veors Service OÜ

12352365 (27.09.2012)RegistrisKMKR EE101645432Osakapital 2500,00 €

Üldandmed(2)

Kehtetud nimed
Estheticos OÜ
19.06.2015
Põhitegevusala
Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüükEMTAK 46721
27.09.2012
Põhikiri(2)
Vastu võetud 16.06.2015
19.06.2015

Kontakt(2)

Aadress(4)
Betooni tn 11, 13816, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond, EST
06.10.2020

Kvartaalsed majandusnäitajad

0106k212k317k423kQ12022Q12023Q12024Q12025Q22026

Allikas: Maksu- ja Tolliamet (EMTA)

Majandusaasta aruanded

MajandusaastaKäiveKasumOmakapitalVaradTöötajad
2025
Registrisse kantud (esitatud 12.06.2026)
€ 788 753
−1,5%
€ 19 459
−23,4%
€ 22 352
−21,0%
€ 220 311
+71,4%
8
+14,3%
2024
Registrisse kantud (esitatud 18.06.2025)
€ 800 899
−18,3%
€ 25 412
−41,9%
€ 28 305
−39,3%
€ 128 526
+2,2%
7
0,0%
2023
Registrisse kantud (esitatud 21.06.2024)
€ 980 208
−14,9%
€ 43 722
+133,2%
€ 46 615
+115,4%
€ 125 760
−20,9%
7
−12,5%
2022
Registrisse kantud (esitatud 31.05.2023)
€ 1 151 655
+3,1%
€ 18 745
−48,9%
€ 21 638
−45,3%
€ 159 008
−4,8%
8
0,0%
2021
Registrisse kantud (esitatud 10.06.2022)
€ 1 117 020
+23,3%
€ 36 681
+211,2%
€ 39 574
+169,6%
€ 167 070
+43,2%
8
0,0%
2020
Registrisse kantud (esitatud 11.06.2021)
€ 906 128
−4,6%
€ 11 788
+36,0%
€ 14 681
+13,9%
€ 116 674
−11,0%
8
0,0%
2019
Registrisse kantud (esitatud 19.06.2020)
€ 950 085
€ 8667
€ 12 893
€ 131 066
8
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012(27.09–31.12.2012)

Müügitulu geograafiliste piirkondade lõikes (2025)

  • Eesti787 286,00 € · 99.8%
  • Poola582,00 € · 0.1%
  • Läti472,00 € · 0.1%
  • Soome217,00 € · 0.0%
  • Leedu196,00 € · 0.0%
  • Müük Euroopa Liidu riikidele, muud0,00 € · 0.0%
  • Ungari0,00 € · 0.0%

Müügitulu tegevusalade (EMTAK) lõikes (2025)

  • 46721Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük561 701,00 € · 71.2%
  • 95311Mootorsõidukite remont ja hooldus227 052,00 € · 28.8%

Märkused registrikaardil

  • Märkus01.09.2023

    Kanne on tehtud äriregistri seaduse § 70 lõike 1 alusel.

  • Märkus06.10.2020

    Aadressiandmed on muudetud äriseadustiku § 511¹ alusel.